Rotationsgrind. RTD, ABAS / Perco komplett

ABAS Protect erbjuder i samarbete med tillverkaren Perco ett kompletterande urval av rotationsgrindar för effektiv och säker personpassage, både för permanent bruk och vid mer tillfälliga situationer. 

Antal
  • Säker betalning med Svea Checkout Säker betalning med Svea Checkout
  • Lämnar vårt lager inom en vecka. Spårbar frakt Lämnar vårt lager inom en vecka. Spårbar frakt
  • 14 dagars returrätt enligt konsumentköplagen 14 dagars returrätt enligt konsumentköplagen
  • Handla nu - Betala i September! Erbjudande i kassan när du checkar ut Handla nu - Betala i September! Erbjudande i kassan när du checkar ut

Rotationsgrind RTD är en elktromekanisk treställig grind för kontrollerad personpassage. Grinden är spärrad för trafik i båda riktningarna. Efter signal öppnas grinden i respektive riktning för (en) passage. Personen går igenom snurran, varefter grinden låses automatiskt. 

Levereras inklusive betongplatta och styrning

05241512

Ladda ner

Rotationsgrind RTD

Elektromekanisk Rotationsgrind

Ladda ner (1.3M)

Registrera nytt konto

Har du redan ett konto?
Logga in istället eller Återställ lösenord