Kontakter

Vi på ABAS Protect är redo att hjälpa dig med stora som små ärenden. Behöver du en prisuppgift? Vill du veta om en produkt passar ditt behov? Är du ute efter en specialkonstruktion? Prata då med oss säljare eller tekniker för att reda ut ditt ärende.

Försäljning
Peter Östensson Peter Östensson
Försäljning
0325-61 80 31
0703-54 20 76
peter@abas.se
Kjell Claesson Kjell Claesson
Försäljning / support
0325-61 80 33
0707-68 44 57
kjell@abas.se
Henrik Vesanen Henrik Vesanen
Försäljningschef
0706-30 15 44
hv@abas.se
Gösta Widfond Gösta Widfond
Försäljning
076-817 10 20
gw@abas.se
Leverans
Caroline Enoksson Caroline Enoksson
Leverans
0325-61 80 36
caroline@abas.se
Support
Kjell Claesson Kjell Claesson
Support
0325-61 80 33
0707-68 44 57
kjell@abas.se
Produktion
Linda Sandell Linda Sandell
Materialplanering
0325-61 80 39
ls@abas.se
Konstruktion
Ulf Henriksson Ulf Henriksson
Konstruktion
0325-61 80 30 (vx)
ulf@abas.se
Ledning
Tomas Karlsson Tomas Karlsson
VD
0325-61 80 38
070-413 48 91
tomas@abas.se
Niclas Johansson Niclas Johansson
Styrelseordförande

niclas@abas.se
Roger Axelsson Roger Axelsson
Vice VD / försäljning / konstruktion

roger@abas.se
Maria Carlsson Maria Carlsson
Ekonomichef
0733-73 25 22
0325-61 80 30 (vx)
maria@abas.se


Tveka inte att ta kontakt med oss för frågor och synpunkter. Ring oss på 0325-61 80 30 (vardagar 7-16, fredag 7-15), eller skicka e-post till info@abas.se